Světla a osvětlení do bytu

Vydáno 2016-09-09 11:40:43

Světla a osvětlení do bytu

Pokud vybíráte světla a osvětlení do bytu, je důležité, aby plně zapadly do celkového konceptu bytu. Všechna světla by pak měla být stejného stylu a není dobré kombinovat například moderní a rustikální světla v jednom pokoji. Vybírat ale můžete z nepřeberného množství designových prvků a barev. Máte rádi retro? Vyberte si z naší nabídky retro světel nebo dejte přednost moderním prvkům.

Osvětlení do bytu není ale jen o centrálním svítidle. Do bytu je potřeba pořídit také světla do koupelny, malé světla na chodbu či speciální vodotěsná světla do koupelny.

Samozřejmostí je také pár menších stolních lamp a lampiček na osvětlení vašeho oblíbeného čtenářského místa nebo pracovního stolu.

Všechna světla, které budete potřebovat pro dokonalé nasvícení vašeho bytu najdete v našem katalogu. Stačí jen vše dobře nakombinovat a vaše objednávka může být za pár dní u vás doma.


V případě, že si s výběrem nevíte rady, tak neváhejte kontaktovat naše světelné designéry, kteří vám s výběrem toho pravého světla rádi a zddarma pomůžou. Můžete je kontaktovat na Chatu, na e-mail: objednavky@svetla-vyhodne.cz nebo na telefonu 731 131 960.

Sdílejte tento článek