Jak vybrat světla a osvětlení do bytu?

Vydáno 2016-08-22 10:54:42

Jak vybrat světla a osvětlení do bytu?

Pokud vybíráte světla a osvětlení do bytu, je důležité, aby plně zapadly do celkového konceptu bytu. Všechna světla by pak měla být stejného stylu a není dobré kombinovat například moderní a rustikální svítidla v jednom pokoji. Vybírat ale můžete z nepřeberného množství designových prvků a barev. Máte rádi retro? Vyberte si z naší nabídky retro světel nebo dejte přednost moderním prvkům.

Osvětlení do bytu není ale jen o centrálním svítidle. Do bytu je potřeba pořídit také světla do koupelny, nástěnná světla na chodbu či speciální vodotěsná světla do koupelny.

Samozřejmostí je také pár stolních lamp a lampiček na osvětlení vašeho oblíbeného čtenářského místa nebo pracovního stolu.

Všechna světla, které budete potřebovat pro dokonalé nasvícení vašeho bytu najdete v našem katalogu. Stačí jen vše dobře nakombinovat a vaše objednávka může být za pár dní u vás doma. A pokud si s výběrem nevíte nebudete vědět rady, tak neváhejte využít služeb našeho světelného designéra zdarma, který vám pomůže vybrat ta pravá světla do bytu.

Sdílejte tento článek